Sale!
OPPO F 23 5G 8+256 Gold
Original price was: ₹28,999.00.₹22,999.00Current price is: ₹22,999.00.
(Inclusive of all taxes)
Country of Origin: India
Description
| Technical Details | Specification |
|---|---|
| OS | Android 13.0 |
| RAM | 8 GB |
| Product Dimensions | 16.6 x 7.6 x 0.8 cm; 192 Grams |
| Batteries | 1 Lithium Polymer batteries required. (included) |
| Item model number | CPH2527 |
| Wireless communication technologies | Bluetooth, Cellular, Wi-Fi |
| Connectivity technologies | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| GPS | True |
| Special features | Dual SIM, Fingerprint Sensor |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 1080p |
| Other camera features | Front |
| Audio Jack | 3.5 mm |
| Form factor | Bar |
| Colour | Gold |
| Battery Power Rating | 5000 |
| Whats in the box | SIM Tray Ejector, Adapter, Screen Protector, Phone Case, USB Cable |
| Manufacturer | OPPO MOBILES INDIA PVT |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 192 g |












Reviews
There are no reviews yet.