Sale!
IQOO Z7s 5G (Pacific Night, 128 GB) (6 GB RAM)
Original price was: ₹23,999.00.₹15,999.00Current price is: ₹15,999.00.
(Inclusive of all taxes)
Country of Origin: India
Description
| Tecnical Details | Specification |
|---|---|
| OS | Funtouch OS 13 Based On Android 13 |
| RAM | 6 GB |
| Product Dimensions | 15.9 x 7.4 x 0.8 cm; 172 Grams |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | I2223 |
| Wireless communication technologies | Cellular |
| Connectivity technologies | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| GPS | True |
| Special features | Fast Charging Support, Fingerprint Sensor, Dual SIM, GPS, Video Player, Music Player, Water Resistant |
| Other display features | Wireless |
| Device interface – primary | Touchscreen |
| Resolution | 1080p |
| Other camera features | Dual Camera (64MP+2MP) |
| Audio Jack | 3.5 mm |
| Form factor | Bar |
| Colour | Norway Blue |
| Battery Power Rating | 4500 |
| Whats in the box | Cell phone, Charger, USB cable, Eject tool, Quick start guide, Warranty card, Phone case |
| Manufacturer | iQOO |
| Country of Origin | India |
| Item Weight | 172 g |












Reviews
There are no reviews yet.