Sale!
Apple iPhone 12 (64GB) – White
Original price was: ₹59,900.00.₹54,499.00Current price is: ₹54,499.00.
Offer Alert
KreditBee EMI Offer: Get Flat Rs 2000 Off on iPhone 14 128GB TnC apply
Bajaj EMI Card offer: Get Travel vouchers up to Rs. 5000/-* TnC apply*
Finance Options: Bajaj Finserv EMI, Axio EMI, KreditBee, Mobikwik, Ring Pay Later & CashE EMI
Shipping Details: Dispatch in less than 36 hours and delivery in 3-7 working days.
Country of Origin: India
Description
| Technical Details | Specification |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model Name | iPhone 12 64GB (PRODUCT)RED |
| Operating System | iOS 14 |
| Cellular Technology | 5G |
| Memory Storage Capacity | 64 GB |
| Item Weight | 320 g |
| Item Dimensions LxWxH | 16.5 x 9 x 2.8 Centimeters |
| Included Components | iPhone, USB-C to Lightning Cable |
| Generic Name | iPhone 12 |













Reviews
There are no reviews yet.